PADBoards FREERIDE 310 Woven X 10'2

K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
17 990 Kč
Bez DPH: 14 868 Kč
Cena za SET: 19 890 Kč

Množství

Univerzální nafukovací  PADdleboard pro široké využití. Vyvinutý na extrémně divokou vodu (až WW 4), ale našel i další využití. Vhodný i pro těžké jezdce (do 130 kg), a také pro začátečníky, kteří mají problém s počáteční rovnováhou. Proto je hojně používán v půjčovnách. Vyniká výbornou obratností, a díky své šířce extrémní stabilitou. Osazeno Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) které zajištují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě bez zadrhnutí.  Pohyb zábava i adrenalin na jezera, řeky i moře. Vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

  • na objednávku možnost je možné doupravit paddleboard podle vašich představ
  • dostupný ve třech barevných variantách
  • sbalitelný do velmi malých rozměrů
  • EVA grip s povrchovou úpravou pro maximální  přilnavost
  • 3x Flexi fin – velice odolné finy testované v nejtěžších podmínkách
  • nerezový D kroužek na přídi pro pohodlné kotvení, nebo na vlečení boardu
  • bezpečnostní madlo vzadu (možnost přichycení na LEASH)
  • osazeno robustním ventilem od Italské firmy SCOPREGA
  • v SETU s kvalitní dvojčinnou pumpou GRI s manometrem a  transportním batohem s objemem 100 l 

Délka: 310 cm
Šířka: 85 cm
Výška: 15 cm
Hmotnost: 7.80 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích dálka 10'2, šířka 34", tloušťka 6"
Materiál DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , téměř žádný podélný ani torzní průhyb.
Max. provozní tlak (bar) Doporučený tlak pro běžné použití je 1 BAR/15Psi - NENÍ NUTNÉ ODPOUŠTĚT KDYŽ BOARD NEPOUŽÍVÁTE! Maximální tlak 1,4 BAR/ 20 Psi - ODPOUŠTĚJTE TLAK PADDLEBOARDU POKUD HO NEPOUŽÍVÁTE !!!
Fins (ploutvičky) postranní 2x Flexi fin 7cm středová 1x Flexi fin 7cm Na přání možné osadit finami podle přání zákazníka.
Max. počet osob 2
Objem (l) 294
Rozměry při sbalení (cm) 90x40x40
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, kam se Vám vejde nejen PADdleboard s pumpou a pádlem.

Recenze (1)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
 

Vyrobeno v České republice

 

Evropská kvalita materiálu

Recyklovatelnost