PADBoards SPIKE 14'

K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
25 800 Kč
Bez DPH: 21 322 Kč
Cena za SET: 27 800 Kč

Množství

NOVINKA 2021Závodní speciál z dílny PADBoards s REVOLUČNÍ „KEEL“ TECHNOLOGIÍ. Profilovaná přední třetina dna excelentně rozráží hladinu, má velmi pozitivní vliv na vedení a hlavně zrychlení boardu. Díky svému tvaru a malé šířce ideální na SPRINT i LONG DISTANCE. Osazeno 1x US Fin Boxem, pro snadnou výměnu fin, které zajištují kvalitní vedení. S váhou pouhých 9,8 kg doslova strčí do kapsy většinu kompozitových prken stejné kategorie. Výborné řešení pro závodníky kteří cestují, a pro ty, kteří nemají možnost skladovat rozměrné boardy. Vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

  • osazen středovým US Fin Boxem pro výměnu fin
  • RACE fina 26cm je součástí boardu
  • sbalitelný do velmi malých rozměrů
  • EVA grip s broušenou povrchovou úpravou pro maximální  přilnavost
  • na přání ZDARMA nerezový D kroužek na zádi pro přichycení na LEASH
  • osazeno robustním ventilem od Italské firmy SCOPREGA
Délka: 427 cm
Šířka: 59 cm
Výška: 15 cm
Hmotnost: 9.80 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích délka 14' - šířka 23,5" - tloušťka 6"
Materiál DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , velmi malý podélný a torzní průhyb
Max. provozní tlak (bar) Doporučený tlak pro běžné použití je 1 BAR/15Psi - NENÍ NUTNÉ ODPOUŠTĚT KDYŽ PADBOARD NEPOUŽÍVÁTE! Maximální tlak 1,4 BAR/ 20 Psi - ODPOUŠTĚJTE TLAK PADDLEBOARDU POKUD HO NEPOUŽÍVÁTE !!!
Fins (ploutvičky) 1x US fin box + RACE fina 26cm
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, fina do US boxu 26cm.
Max. hmotnost jezdce (kg) 100

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
 

Vyrobeno v České republice

 

Evropská kvalita materiálu

Recyklovatelnost