PADBoards ALLRIDE 335 Woven X 11'

K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
17 990 Kč
Bez DPH: 14 868 Kč
Cena za SET: 19 890 Kč

Množství

Jak již název napovídá AllRide neboli "VŠECHNOJÍZDA“ je univerzální nafukovací PADdleboard pro široké využití. Tento typ byl speciálně vyvinutý na české terény. Je ideální pro pádlování na klidné vodě ( jezera,rybníky ), lehčí řeky ( i mělké s nízkým průtokem vody ), moře ( vlny jen menší do 1m ), ale zkušený jezdec na něm zvládne i těžší divokou vodu ( až WW III ). Vhodný i pro robustnější postavy. Uveze až 250 kg. Díky své délce výborně vede a drží stopu. Profil boku zajištuje jemné manévrování při jízdě. Standartně osazujeme 2x Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) a 1x Flexi Fin BIG ( na výšku 10 cm ), které zajištují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. Na přání je možné osadit ploutvičkami 2x Flexi Finami SMALL a US fin boxem pro vyměnitelné ploutve podle způsobu využití. Vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

  • na objednávku možnost osadit středovým US Fin Boxem pro výměnu fin
  • dostupný ve třech barevných variantách
  • sbalitelný do velmi malých rozměrů
  • EVA grip s povrchovou úpravou pro maximální  přilnavost
  • 3x Flexi fin – velice odolné finy testované v nejtěžších podmínkách
  • nerezový D kroužek na přídi pro pohodlné kotvení, nebo na vlečení boardu
  • bezpečnostní madlo vzadu (možnost přichycení na LEASH)
  • osazeno robustním ventilem od Italské firmy SCOPREGA
  • v SETU s kvalitní dvojčinnou pumpou GRI s manometrem a  transportním batohem s objemem 100 l 

Délka: 335 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 15 cm
Hmotnost: 7.90 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích délka 11' - šířka 31,5 " - tloušťka 6"
Materiál DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , téměř žádný podélný ani torzní průhyb
Max. provozní tlak (bar) Doporučený tlak pro běžné použití je 1 BAR/15Psi - NENÍ NUTNÉ ODPOUŠTĚT KDYŽ BOARD NEPOUŽÍVÁTE! Maximální tlak 1,4 BAR/ 20 Psi - ODPOUŠTĚJTE TLAK PADDLEBOARDU POKUD HO NEPOUŽÍVÁTE !!!
Fins (ploutvičky) postranní 2x Flexi fin 7cm středová 1x Flexi fin 10cm
Max. nosnost (kg) 250
Max. počet osob 2
Objem (l) 278
Rozměry při sbalení (cm) 90x40x40
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, kam se Vám vejde nejen PADdleboard s pumpou a pádlem.

Recenze (3)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
 

Vyrobeno v České republice

 

Evropská kvalita materiálu

Recyklovatelnost