PADBoards RIDE 318 Woven X 10'5

K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
17 990 Kč
Bez DPH: 14 868 Kč
Cena za SET: 19 890 Kč

Množství

Univerzální nafukovací PADdleboard byl speciálně vyvíjen pro české pádlery. Je skvělý v kombinaci sportovního vyžití a rodinného prkna. Velice stabilní PADdleboard pro pádlování na klidné vodě jako jsou jezera a rybníky. Na klidnější řece projede i opravdu mělké úseky. Zkušený jezdec na něm zvládne i těžkou divokou vodu až do WW IV. Ideální na mořské vyjížďky a lehčí vlnky do 1 metru. Vhodný i pro robustnější postavy a díky odolnosti i pro náročné podmínky půjčoven. Obratný, stabilní a na svou délku i rychlý. Osazeno 2xFlexi Finami SMALL a 1xFlexi Finami BIG, které zajištují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. PADdleboard je vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

  • na objednávku možnost osadit středovým US Fin Boxem pro výměnu fin
  • dostupný ve třech barevných variantách
  • sbalitelný do velmi malých rozměrů
  • EVA grip s povrchovou úpravou pro maximální  přilnavost
  • 3x Flexi fin – velice odolné finy testované v nejtěžších podmínkách
  • nerezový D kroužek na přídi pro pohodlné kotvení, nebo na vlečení boardu
  • bezpečnostní madlo vzadu (možnost přichycení na LEASH)
  • osazeno robustním ventilem od Italské firmy SCOPREGA
  • v SETU s kvalitní dvojčinnou pumpou GRI s manometrem a  transportním batohem s objemem 100 l 

Délka: 318 cm
Šířka: 82 cm
Výška: 15 cm
Hmotnost: 7.80 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích délka 10'5" - šířka 33 " - tloušťka 6"
Materiál DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , téměř žádný podélný ani torzní průhyb.
Max. provozní tlak (bar) Doporučený tlak pro běžné použití je 1 BAR/15Psi - NENÍ NUTNÉ ODPOUŠTĚT KDYŽ BOARD NEPOUŽÍVÁTE! Maximální tlak 1,4 BAR/ 20 Psi - ODPOUŠTĚJTE TLAK PADDLEBOARDU POKUD HO NEPOUŽÍVÁTE !!!
Fins (ploutvičky) postranní 2x Flexi fin 7cm středová 1x Flexi fin 10cm
Max. nosnost (kg) 230
Max. počet osob 2
Rozměry při sbalení (cm) 90x40x40
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, kam se Vám vejde nejen PADdleboard s pumpou a pádlem.

Recenze (1)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
 

Vyrobeno v České republice

 

Evropská kvalita materiálu

Recyklovatelnost