PADBoards RUNNER 307 Woven X 10'1

K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
17 500 Kč
Bez DPH: 14 463 Kč
Cena za SET: 19 500 Kč

Množství

Tento nafukovací PADdleboard je vhodný pro lehčí váhové kategorie. Ideální pro děti a náctileté do váhy 70kg. Uveze však i mnohem více! Výborný PADdleboard pro pádlování na klidné vodě, kde si na něm můžete vyzkoušet "tríčky a parádičky". Na řece je obratný a projede i opravdu mělké úseky. Zkušený jezdec na něm zvládne i těžkou divokou vodu až do WW III. Na moři užijete lehčí vlnky do 1 metru. Osazeno 3xFlexi Finami SMALL, které zajištují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. PADdleboard je vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

  • na objednávku možnost osadit středovým US Fin Boxem pro výměnu fin
  • dostupný ve třech barevných variantách
  • sbalitelný do velmi malých rozměrů
  • EVA grip s povrchovou úpravou pro maximální  přilnavost
  • 3x Flexi fin – velice odolné finy testované v nejtěžších podmínkách
  • nerezový D kroužek na přídi pro pohodlné kotvení, nebo na vlečení boardu
  • bezpečnostní madlo vzadu (možnost přichycení na LEASH)
  • osazeno robustním ventilem od Italské firmy SCOPREGA
  • v SETU s kvalitní dvojčinnou pumpou GRI s manometrem a  transportním batohem s objemem 100 l 

Délka: 307 cm
Šířka: 78 cm
Výška: 15 cm
Hmotnost: 7.70 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích délka 10'1, šířka 31", tloušťka 6"
Materiál DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , téměř žádný podélný ani torzní průhyb.
Max. provozní tlak (bar) Doporučený tlak pro běžné použití je 1 BAR/15Psi - NENÍ NUTNÉ ODPOUŠTĚT KDYŽ PADBOARD NEPOUŽÍVÁTE! Maximální tlak 1,4 BAR/ 20 Psi - ODPOUŠTĚJTE TLAK PADDLEBOARDU POKUD HO NEPOUŽÍVÁTE !!!
Max. nosnost (kg) 150
Max. počet osob 1
Objem (l) 196
Rozměry při sbalení (cm) 90x40x40
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, kam se Vám vejde nejen PADdleboard s pumpou a pádlem.

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
 

Vyrobeno v České republice

 

Evropská kvalita materiálu

Recyklovatelnost