PADBoards SURF 210

K tomuto produktu máte dopravu zdarma!
14 990 Kč
Bez DPH: 12 388 Kč
Cena za SET: 16 990 Kč

Množství

Nafukovací PADdleboard pro surfování na příbojových vlnách, ale také na „nekonečné“ říční vlny. Vhodný  pro jezdce s váhou až 100 kg! Při učení surfingu se nemusíte bát, že se o prkno zraníte. Ideální pro začátečníky na vlnách. Velice oblíben také dětmi pro jeho extrémně nízkou váhu 5,9 kg. Osazeno Flexi Finami SMALL (na výšku pouze 7 cm) které zajištují kvalitní vedení a jízdu ve velmi mělké vodě. 

PADdleboard je vyroben v České republice s použitím velice kvalitního  DOUBLE WALL - dvouvrstvého materiálu WovenX Fusion ( vnitřní vlákna jsou protkaná křížem do tvaru X, ne jako v případě drop-stitch ). Tento materiál je velice odolný proti prořezu, oděru a snese to nejhrubší zacházení. Naše dvouvrstvá technologie zaručuje velmi vysokou podélnou i torzní tuhost (prostě se s Vámi neprohne) s nízkou váhou. Při ruční výrobě v Čechách je kladen důraz na pečlivost a kvalitu spojů. 3 letá ZÁRUKA je samozřejmostí a navíc poskytujeme 5 let mimozáruční servis ZDARMA ( i na poškození způsobené zákazníkem!). PADdleboard je RECYKLOVATELNÝ – zajištujeme opětovné zpracování při výrobě dalších tkanin.

  • sbalitelný do velmi malých rozměrů
  • EVA grip s povrchovou úpravou pro maximální  přilnavost
  • 3x Flexi fin – velice odolné finy testované v nejtěžších podmínkách
  • nerezový D kroužek na zádi pro uchycení na LEASH
  • osazeno robustním ventilem od Italské firmy SCOPREGA
  • v SETU s kvalitní dvojčinnou pumpou GRI s manometrem a  transportním batohem s objemem 100 l 

Délka: 210 cm
Šířka: 71 cm
Výška: 12.50 cm
Hmotnost: 5.90 kg
Rozměry PADdleboardu ve stopách a palcích dílka 6'10 , šířka 29". tloušťka 5"
Materiál DOUBLE WALL - WovenX Fusion - dvojvrstvá laminace -velmi odolný vůči oděru nebo prořezu, extrémně pevný , téměř žádný podélný ani torzní průhyb.
Max. provozní tlak (bar) Doporučený tlak pro běžné použití je 1 BAR/15Psi - NENÍ NUTNÉ ODPOUŠTĚT KDYŽ PADBOARD NEPOUŽÍVÁTE! Maximální tlak 1,4 BAR/ 20 Psi - ODPOUŠTĚJTE TLAK PADDLEBOARDU POKUD HO NEPOUŽÍVÁTE !!!
Fins (ploutvičky) 3x flexi fin Small
Max. počet osob 1
Objem (l) 144
Rozměry při sbalení (cm) 90x30x25
Obsah balení PADbleboardu SET obsahuje vysokotlakou dvojčinnou pumpu s manometrem a kvalitní přepravní batoh, kam se Vám vejde nejen PADdleboard s pumpou a pádlem.
Max. hmotnost jezdce (kg) 100

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není podporováno!
    Špatný           Dobrý
 

Vyrobeno v České republice

 

Evropská kvalita materiálu

Recyklovatelnost